Uzmanlık Alanlarımız

Değerlendirme Merkezi

Adecco, personellerin yeteneklerini değerlendirirken, iş yerinin ihtiyaçlarına yönelik geniş kapsamlı teknikler kullanmaktadır. Bu teknikler; personelin seçilmesini ve profesyonel gelişimini sistematik ve objektif bir biçimde belirlemek amacıyla kullanılmaktadır. Değerlendirme raporu; bireysel iletişim becerileri, eğitim ihtiyaçları, aynı zamanda personelin aktivitelerini geliştirerek ve daha etkili hale getirecek bilgileri de içermektedir.

Genel İstihdam

Her şirket sık sık, sezonluk aktivite, planlanmamış siparişler, yeni ürünlerinin piyasaya çıkması, sergiler ve fuarlar, doğum izni, kaza, hastalık ya da yıllık izinler gibi çeşitli sebeplerden ötürü ilave personele ihtiyaç duymaktadır. Eğer yukarıda belirttiğimiz durumlardan birini yaşıyorsanız, istenen niteliklerde personelleri seçme ve yerleştirme konusunda işlerinizi Adecco kolaylaştırabilir. Ayrıca, yasal bir işveren olarak da Adecco, personel idari yönetiminden de sorumludur.

Küresel Mobilite

İş ortaklarımızın da yardımına koşuyoruz: *Türkiye'de yaşayan Türk vatandaşı olan/olmayan kişiler için işe alma/işten çıkarma prosedürleri * Eğitim diplomalarının tanınması * İş izinlerinin alınması * Uzun/kısa vadeli vize işlemleri * İkamet izni alınması/uzatılması * İkametgah senedinin alınması * Türkiye giriş/çıkış vergi ikametgahının ayarlanması * Aile birleşimi prosedürü * Yerleştirme prosedürü * Yabancı ülkelerdeki Türk vatandaşları * A1 ve A2 formlarının alınması *Yabancı ülkelerin mevzuatları ve yurtdışında iş imkanları ile ilgili bilgi almak isterseniz bizimle irtibata geçebilirsiniz. daha fazla bilgi için: global.mobility@adecco.com

Eğitim

Adecco Eğitim Programı, yapısal gelişim ve öğrenme imkanları sunan geniş çaplı bir program çeşitliliğine sahiptir. Programlarımızı en güncel eğitim metodlarını takip ederek iş ortaklarımızın ihtiyaçları doğrultusunda geliştiriyoruz. Adecco Eğitim her seviyeden; zor seviyeden (teknik) daha kolay seviyeye kadar (orta & yüksek seviye yönetim takımları için) hazır programlar sunmaktadır. İş Ortaklarımızı; işe alım sürecinden başlayarak yapısal gelişimlerine kadar süren tüm kariyerleri süresince destekleyeceğimize inancımız tamdır.

Toplu İşe Alım

Halihazırda bulunan üretim kapasitenizi büyütmek ya da yeni bir girişimde bulunmak istiyorsunuz ve bunun için belirli bir profile, yeteneklere ve yetkinlere sahip kaliteli personellere ihtiyacınız vardır. Bu konu ile ilgili doğru seçimi yapabilmeniz için Adecco olarak sizlere profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Toplu işe alım; 50'den fazla kişiye istihdam sağlanması gereken birçok başvurunun alınıp değerlendirilmesi içeren bir süreçtir. Toplu işe alımlar; lojistik, sosyal medyada boş pozisyonlar ile ilgili ilanların yayınlanması, adayların görüntülenmesi, ve son olarak en önemlisi de etkili bir psikolojik değerlendirme ve sınıflandırma sürecini de kendi içinde barındıran karmaşık bir süreci de beraberinde getirmektedir. Adecco; adayların süreçlerini takip etmek için gerekli olan yöntemlere ve araçlara sahiptir; ayrıca yeni personellerin tüm adaptasyon süreçlerinde de danışmanlık hizmeti vermektedir.

Adecco Group

Adecco Group, insan kaynakları hizmetlerinde dünyanın önde gelen şirketidir. Sizlere sunduğumuz kaliteli hizmetlerimiz, Türk iş dünyasının ihtiyaç ve dinamikleri doğrultusunda, modern teknikleri ve metotları kullanarak biriktirdiğimiz 23 yıllık bilgi ve deneyimimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyoruz.

Müşterilerimiz için insan kaynakları alanındaki süreçlerin daha verimli ve uygun maliyetli olması için yeni çözümler buluyoruz.

31,000'den fazla çalışanı, 70'e yakın ülkede, 5100'den fazla şubesi ile Adecco, geniş kapsamlı bir insan kaynakları hizmeti sunmaktadır.

İstihdam Hizmetleri

Dönemsel seçme yerleştirme hizmetleri ve bordrolama hizmetleri. Bunlardan birine ya da daha fazlasına ihtiyacınız mı var? Gelin konuşalım.

hizmetlerimize göz atın

İletişime geçin

Bize ne kadar yakın olduğunuzu öğrenebilirsiniz. Belki uğramak istersiniz. Size en yakın şubemizi bulun.

Şube bul