Win4Youth - AdeccoGroup Sosyal Sorumluluk Projesi

Win4Youth, Adecco’nun temel değerlerini yaşatırken aynı zamanda kimsesiz, öksüz, hasta çocuklar ile geri kalmış topluluklardaki ailelere bağış yapmak amacıyla düzenlen küresel bir spor ve sosyal sorumluluk girişimidir.

Program 2010 yılında başladığından beri, katılımcılar, koşu, bisiklet ve triatlon aktivitelerinde yer almışlardır. Bu yıl 7.si  düzenlenecek olan Win4Youth sosyal girişim etkinliğinin 2016 yılı hedefi triatlon dalında 3.500.000 Km’ye ulaşmaktır.

Şirket genelinde, 60'dan fazla ülkede, tüm çalışanların, iş ortaklarının ve müşterilerin ülke bazında kendi triatlon etkinliklerini düzenlemeleri ve yerel çalışmalara katılmaları beklenmektedir. Tüm katılımcıların desteği ile hedeflenen amaca ulaşılabildiği takdirde, Adecco Group vaat edilen parayı seçili vakıflara bağışlayacaktır.

Adecco Global tarafından Win4youth kapsamında 26 Ekim 2015 Pazartesi günü “Solidarity Day-Dayanışma Günü” düzenlenmiştir..

Her yıl dünyada yaşanan önemli bir olaya destek verme teması olan Win4Youth organizasyonlarında, 2015 yılında Adecco Group’un Birleşmiş Milletler Mülteci Komisyonu ile ortak yürüttüğü mültecilere destek vermeyi hedefleyen çok önemli bir çalışma teması vardı.

26 Ekim’de, tüm dünyada aynı anda yapılan Win4Youth etkinliğimiz insani bir yardımı hedefleyerek, yine sosyal sorumluluk çalışmalarımızda baz aldığımız spor aktivitelerine dayanmıştır.

2015 yılında ; Triathlon, yüzme, bisiklet, pedal çevirme ve koşu seçenekleri içinde Adecco Türkiye ailesi olarak hep birlikte koşarak yerimizi aldık. Bu çalışmanın bir sosyal sorumluluk projesi olması ve aktivitenin sonucundaki verilere göre grubumuzun bağış yapacağı düşünüldüğünde Solidarity Day’e geniş bir katılım sağlayarak, büyük bir efor ile destekledik.

 

Adecco Türkiye ailesi olarak, 12 Şube ve 6 farklı lokasyonda ayrı ekipler halinde ama “senkronize-aynı anda” hep birlikte katılım sağladık. 

Adecco Group olarak 50,000 KM’lik hedefi 120,668 KM ile tamamlayarak hedefi ikiye katlamış olduk ve 100,000  Euro bağış yapıldı.

 

 
 
  • Adecco , İşkur’un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.
  • 4904 sayılı iş kanunu gereği iş arayanlardan her ne ad altında olursa olsun menfaat temin edilemez ve ücret alınamaz.
  • Adecco Türkiye GAN Küresel İşbaşında Eğitim Ağı Üyesidir
  • 2012 © Adecco Türkiye