Firmalara Özel Çözümler

Müşterilerimizin uzun dönemli insan kaynakları stratejilerini geliştirmelerinde ve en iyi adaylara doğru zamanda ulaşmaları konusunda müşterilerimize özel esnek çözümlerle destekliyoruz.

Global deneyimimiz, geniş aday kaynağımız ve esnek çözümlerimizle müşterilerimize hizmet veriyoruz. İnsan kaynakları çözümleri konusunda lider Adecco olarak müşterilerimize artı değer yaratacak çözümler üretiyoruz.

Hizmetlerimiz;

On-site Ofis Çözümleri
Çağrı Merkezi Çözümleri
Perakende Çözümleri

On-Site / Off-Site Ofis Çözümleri

Adecco, esnek çalışma modelleri olan On-Site / Off-Site Ofis Çözümleri ile, müşterilerin kendi lokasyonlarında veya Adecco ofislerinde, müşterilerine özel proje danışmanlarıyla, işe alım süreçlerinin tamamını veya bir bölümünü destekleyerek, kısa/uzun dönemli, hızlı ve güvenilir çözümler sunmaktadır.

Çağrı Merkezi Çözümleri

Adecco Çağrı Merkezi Çözümleri, sektöre ve iş alanına özel, içinde bulunulan koşullara ve teknolojik altyapıya göre farklı pozisyonları içeren etkin bir çağrı merkezi kadrosu yaratılmasında, varolan kadroyu büyütmekte ve dönemsel iş gücü artışlarında müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır.

Perakende Çözümleri

Adecco Perakende Çözümleri, her geçen gün büyüyen ve kurumsallaşan perakende sektörünün kendine özgü, uzmanlaşmış ve nitelikli dönemsel veya daimi insan kaynağı ihtiyacını sektör deneyimli uzman danışmanları ile sağlamaktadır.

Size özel çözümlerimizle ilgili bize ulaşın.

 
 
  • Adecco , İşkur’un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.
  • 4904 sayılı iş kanunu gereği iş arayanlardan her ne ad altında olursa olsun menfaat temin edilemez ve ücret alınamaz.
  • Adecco Türkiye GAN Küresel İşbaşında Eğitim Ağı Üyesidir
  • 2012 © Adecco Türkiye