Executive Search

Günümüzün en önemli insan kaynakları konularından birisi “şirket kültürüne uygun yöneticiler bulmaktır”. Şirketin yönetim rotasına oturan ve direkt vizyonunu, karlılığını ve sektörel konumlanmasını etkileyen “doğru yöneticilerin seçimi” özel uzmanlık gerektirmektedir.

Globalleşme ve rekabet unsurunun arttığı günümüz iş yaşamında başarılı firma olmanın gerekliliğinin başarılı takım üyeleri ile çalışmak olduğu herkes tarafından kabul edilen bir olgudur. Buna göre son yıllarda insan faktörü, diğer unsurların çok daha üzerinde tutulmaktadır. Her firmanın öncelikli isteği kurum içindeki rolleri doğru insan kaynakları ile tamamlamaktır. İşte, tam bu noktada Adecco profesyonel ve özel bilgi birikimi olan iki ayrı markası ile kurumlara çözüm ortaklığı yapmaktır.

Orta ve üst düzey seçme ve yerleştirme noktasında firmaların ihtiyaçlarını anlayarak, müşterilerimizi üst düzey en uygun adaylarımızla buluşturmak için, sektöründe deneyimli kıdemli danışman ekiplerimizden oluşan iki yeni markamızla hizmet sunuyoruz. Klasik yöntemlerin dışına çıkarak müşterilerimize özel çözümler yaratıyoruz.

                                    

 
 
  • Adecco , İşkur’un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.
  • 4904 sayılı iş kanunu gereği iş arayanlardan her ne ad altında olursa olsun menfaat temin edilemez ve ücret alınamaz.
  • Adecco Türkiye GAN Küresel İşbaşında Eğitim Ağı Üyesidir
  • 2012 © Adecco Türkiye