PERYÖN kongresi Adecco Türkiye sponsorluğunda gerçekleştiİstihdamda kalite Adecco ile artıyor.

İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco’nun kongre sponsorluğunu üstlendiği Türkiye Personel Yönetimi Derneği (PERYÖN) önderliğindeki 25. Avrupa İnsan Yönetimi Konferansı, 28-30 Eylül tarihlerinde Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi. Adecco Doğu Avrupa Bölgesi Direktörü Tibet Eğrioğlu, sektörün en önemli organizasyonlarından birine katkı sağlamaktan dolayı çok mutlu olduklarını belirterek, “ Faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde doğru işgücü ve işvereni doğru zamanda bir araya getirerek istihdam kalitesini arttırmayı ilke edinen Adecco Türkiye, her zaman doğru işlere, doğru zamanda imza atmayı kendisine hedef olarak seçmiştir” dedi.DÜNYANIN en çok tanınan uluslararası insan kaynakları organizasyonu olan “Dünya İnsan Kaynakları Konferansı” bu yıl Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre Merkezi’nde düzenlendi. Her iki yılda bir yapılan ve ilki 1986 yılında Washington’da gerçekleştirilen konferansın 25’incisi Batı’yla Doğu arasında bir köprü olan İstanbul'da gerçekleştirildi. Konferansla eş zamanlı olarak Avrupa İnsan Yönetimi Derneği (EAPM) ve Dünya İnsan Yönetimi Dernekleri Federasyonu (WFPM) delege toplantıları da İstanbul’da yapıldı.

Doğru işlere doğru zamanda imza atıyor.

İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco’nun kongre sponsorluğunu üstlendiği 25. Avrupa İnsan Yönetimi Konferansı’na İngiltere, Fransa, İtalya, Avusturya, Almanya, Hollanda, Yunanistan gibi 30 Avrupa ülkesinden sektör liderleri katıldı. Adecco Doğu Avrupa Bölgesi Direktörü Tibet Eğrioğlu, sektörün en önemli organizasyonlarından birine katkı sağlamaktan dolayı çok mutlu olduklarını belirterek,“Faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde doğru işgücü ve işvereni doğru zamanda bir araya getirerek istihdam kalitesini arttırmayı ilke edinen Adecco Türkiye, her zaman doğru işlere doğru zamanda imza atmayı kendisine hedef olarak seçmiştir” dedi.

Konferansın açılış konuşmalarını, Avrupa İnsan Yönetimi Derneği Başkanı, Duurstede Groep Kurucu ve Başkanı Pieter Haen, PERYÖN Yönetim Kurulu Başkanı Selen Kocabaş ve işadamı Cem Boyner yaptı. 

Konferansta ödüller sahiplerini buldu. Türkiye’nin insan yönetiminin en önemli ve prestijli ödüllerinin verildiği “PERYÖN İnsan Yönetimi Ödülleri”, bu yıl konferansla eş zamanlı olarak görkemli bir törenle 4’üncü kez sahiplerine takdim edildi. Türkiye’nin en fazla başvuru alan ödül yarışması “PERYÖN İnsan Yönetimi Ödülleri” için bu yıl 29 firma, 40 kategoride yarıştı.

 
 
  • Adecco , İşkur’un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.
  • 4904 sayılı iş kanunu gereği iş arayanlardan her ne ad altında olursa olsun menfaat temin edilemez ve ücret alınamaz.
  • Adecco Türkiye GAN Küresel İşbaşında Eğitim Ağı Üyesidir
  • 2012 © Adecco Türkiye