Takım Ruhu
İşimiz ve görevlerimiz karşılıklı ve sürekli güven ve saygı çerçevesindedir. Sınırlar, bölümler ve görev tanımları ötesinde iş yaparız. Takım, güven ve yetenek bizim anahtar kelimelerimizdir.
Müşteri Odaklılık
Uzmanlığımız çözüm üretmek ve doğru insanları bir araya getirmekte yatar. Daima müşterilerimiz, adaylarımız ve takım arkadaşlarımız ile uzun soluklu işbirliği kurmayı hedefleriz. Ana yetkinliğimiz çalışanlarımızın, iyi kalpli, serinkanlı ve çalışkan kişilerden oluşmasıdır.

Sorumluluk
Bütünlüğümüz daha iyi iş, daha iyi yaşam felsefesiyle sürdürülebilir geleceğe yöneliktir. Sermayedarlarımıza her zaman dürüst ve adil iş ortağı olarak yaklaşırız. Adiliyet, çeşitlilik ve eşitlik kurum kültürümüzün esasıdır.

Girişimcilik
Arzumuz, girişim ve innovasyon yoluyla yönetmektir. Karar almada insiyatifi destekler ve yaratıcı çözümleri benimseriz. Bir adım öteye gitmek hepimizin hedefidir.


   
Tutku
Meslektaşlarımız, iş ortaklarımız ve müşterilerimiz  hakkında tutkuluyuz. Her yıl milyonlarca insan için fark yaratıyoruz. İnsanlara geleceklerini inşa etmeleri için fırsatlar yaratıyor ve deneyim kazanmalarını sağlıyoruz. Çok basit! Tüm bunları iş olarak görmüyoruz, bu bizim tutkumuz.  
 
 
  • Adecco , İşkur’un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.
  • 4904 sayılı iş kanunu gereği iş arayanlardan her ne ad altında olursa olsun menfaat temin edilemez ve ücret alınamaz.
  • Adecco Türkiye GAN Küresel İşbaşında Eğitim Ağı Üyesidir
  • 2012 © Adecco Türkiye